1000,0000
Česká republika
(Kč)

Dosiahnuté výhody

  • Katalóg zadarmo
  • Vzorky zadarmo vyberiete na konci objednávky.
  • Produkt zadarmo je možné zvoliť na konci objednávky.
  • Doprava zdarma
    (Chýba ešte 1 500 Kč)

Výber meny

(Kč)
banner
banner
banner
banner
banner
Odporúčané produkty

Anti-pigment sérum

SADA - Remodelling Biological

Collagen Active krém

Akcia

My Secret Exclusive Eye Cream

2DERM Reha Lotio

SET - MY SECRET 24K GOLD

Antistres lifting krém

Blue Detox krém

Tel :. + 421 918 374 026

Linka pre odborné otázky: +420 736 142 376


PREVÁDZKOVÁ DOBA
Po - Pia: 8:00 - 16:00 hod.


Využiť môžete tiež náš e-mail: 
forlife@forlifemadaga.com

Kombinácia prístrojov a prípravkov


PRÍSTROJE V SALÓNE A PRÍPRAVKY FOR LIFE & MADAGA

Takmer každá kozmetička už používa niektorý z prístrojov.
Zodpovieme teraz niekoľko dotazov ako spojiť prácu s prístrojom a aplikáciou prípravkov FOR LIFE & MADAGA.

Testovali sme aplikáciu našich prípravkov s týmito prístrojmi:
1) kozmetický Laser
2) galvanická žehlička
3) ultrazvuk
4) Iontoforéza


KOZMETICKÝ LASER
Jeho hlavný účinok spočíva v biostimulácii a prehriatia tkaniva do určitej hĺbky, podľa použitej sondy. Urýchľuje metabolický proces a regeneráciu. Z toho vyplýva vhodnosť použitia prípravkov, ktoré obsahujú látky regeneračné, ukľudňujúce a hydratačné. Napomôže intenzívnejšiemu účinku u ampuliek INTENZIV, regeneračných masiek a veľký efekt je zaznamenaný pri aplikácii prípravkov na aknetickú pleť. Nevhodný je napr. pri kuperóze, kde sa používa iný typ sondy!

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA 
Pôsobí na princípe galvanických iontov (infračerveného žiarenia) a je spravidla kombinovaná s mikrovibráciou. Vhodná je predovšetkým u aknetických a mastných pletí (čistiaci účinok) a tiež pre vyššie zapracovanie prípravkov do pleti (mikrovibračný - masážny efekt).

ULTRAZVUK
Spôsobuje drobné „mikrochvenie“, čím dochádza k prekrveniu a uvoľneniu pokožky. Pre aplikáciu týmto prístrojom je vhodná prevažná väčšina prípravkov FOR LIFE & MADAGA, najmä krémov, masiek a ampuliek. Nevhodné je zapracovanie prípravkov depigmentačných a opatrnosti by sme mali dbať u citlivejších typov pleti.

IONTOFORÉZA
Pôsobí na princípe prestupu jednosmerného el. prúdu a má predovšetkým efekt regeneračný a stimulačný. Vhodné sú k aplikácii prípravky na hydrofilnom základe - teda ampule (mimo regeneračno výživnej -olejová), tiež zlepšuje účinok gélových či gélokrémov.

 

Všeobecne ku všetkým kozmetickým prístrojom platí:
pôsobenie prístroja (pokiaľ sa nejedná o prístroje určené k mikrodermabrázii, elektrokoagulácii apod.) má na pokožku stimulačný a drenážny efekt. Spravidla dochádza k rýchlejšiemu rozšíreniu pórov, čím je pokožka schopná viac vstrebať aplikovaný prípravok. Vždy je však nutné zvoliť správny čas, intenzitu a metodiku. K dobru klasického ošetrenia podotýkame, že napr. vhodnou masážou možno i ručne dosiahnuť obdobných výsledkov ako u ultrazvuku.
Hoci FOR LIFE žiadny z vyššie uvedených prístrojov nedistribuuje, možno povedať, že väčšina prípravkov FOR LIFE & MADAGA je pre zapracovanie prístrojovou technikou vhodná.
Pri správnom výbere prístroja a prípravku FOR LIFE & MADAGA možno dosiahnuť vyššieho účinku ošetrenia (v prípade potreby Vám radi poskytneme doplňujúce informácie).

Na druhej strane tvrdenie výrobcov či distribútorov prístrojov, že iba s ich mnohonásobne predraženými prípravkami budú dosiahnuté optimálne výsledky ošetrenia, je z odborného hľadiska prinajmenšom sporné. Avšak, rozhodnutie a úsudok ponecháme na Vás.

Najpredávanejšie produkty
Priama linka